11 Nisan Beşiktaş Bursaspor Vodafone Arena Maç Biletleri

Paylaş

11 Nisan Beşiktaş Bursaspor Vodafone Arena Maç Biletleri Fiyatı

Taksitli Kombine Alımı:
Denizbank BJK Bonus 6 Taksit,
Garanti Bankası Bjk Bonus 6 Taksit,
Vakıfbank BJK Taraftar Kart 3+6 Taksit
Tüm taksitli işlemlerde %5.70 vade farkı uygulanmaktadır.

Bir Kişi Toplam 5 Arkadaşı İçin Kombine Satın Alabilir
Bir kişi en fazla beş kombine alabilir. Kombine alımında seçilen beş koltuğa ilgili PASSOLİG kart sahibi beş kişinin TC Kimlik veya Pasaport numarasının tanımlanması zorunludur. Lütfen kombine satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce kombine tanımlanacak tüm taraftarların PASSOLİG kartı olduğundan emin olunuz.

Passolig Kart Sahibi Taraftarlarımızın Üyelik Aidat Ödemeleri:
Passolig kart almış olan taraftarlarımızın E-Bilet kullanım süreleriniwww.passolig.com.tr veya BJK Plaza C blokta bulunan Kombine Satış Merkezinden uzatmaları gerekmektedir. Passolig kartların E bilet Kullanım süresi kartın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır. Bu süreyi aşan kartların E-Bilet kullanım hakları kombinelerde dahil olmak üzere bloke olacak ve maçlara giriş yapamayacaklardır.www.passolig.com.tr üzerinden giriş yaparak kartınızın E-Bilet geçerlilik tarihini görebilir, dilerseniz başka banka kartlarınızla ya da Passolig kartınızdaki bakiyeyi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Divan Üyesi Taraftarlarımızın İndirimli Kombine Alımı:
Divan üyelik kartı ile beraber BJK Plaza C Blok 5. Katta bulunan Kombine Satış ofisinden kombinenizi indirimli alabilirsiniz. Divan üyeleri %10 indirimli kombine hakkından tüm tribünlerden yararlanabilecektir. İndirimli kombine alımında divan kurulu üyelerimizin bizzat kendilerinin başvuru yapması gerekmektedir.

Öğrenci Taraftarlarımızın İndirimli Kombine Alımı:
Öğrenci taraftarlarımız, öğrenci kimliğinin aslı ve fotokopisi ile beraber BJK Plaza C Blok 5. Katta bulunan kombine satış ofisinden kombine koltuklarını %10 indirimli satın alabilirler. Öğrenci indirimli kombine satışları yalnızca Güney Kale Arkası (Eski Açık) tribün için yapılmaktadır.
*Öğrenci kimliği arka yüzünde mevcut öğretim yılı bandrolü olması zorunludur.

Passolig Kart Başvuru Noktaları:
Passolig kart satınalımı BJK Plaza C Blok 5.kattan ve www.passolig.com.trinternet adresinden satın alınabilmektedir.

Passolig Kart Başvurusu için TIKLAYIN
http://www.passolig.com.tr/…

Spor90.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir