Lyon – Beşiktaş Maçını canlı izle 13 Nisan 2017

Paylaş

Lyon – Beşiktaş Maçını canlı izle 13 Nisan 20178

[reklam]

 

Lorient, Parc OL onları 4-1 yendi, 3-0 kazanmak onların üzerinde Metz tüm Yarışmalarda son beş gezileri onların Lyon için bir galibiyet, bir beraberlik ve üç yenilgi yapmak için aşağıdaki yönetilen olarak Lyon Cumartesi günü şok bir ev yenilgi yaşadı.

Bu yenilgi bir UEFA Avrupa Ligi rövanş onların Roma’ya deplasmanda 2-1 kaybı oldu, ama OL Parc de başardılar 4-2 kazanmak emin İtalyanlar pahasına çeyrek finale ulaştı yaptı.

Kenara Cumartesi utanç verici yenilgi, Lyon aslında ev toprak üzerinde çok iyi. Orada son 11 maçın 9 kazandı ve bu dönemde etkileyici 40 bir gol attı, diğer ucunda çok eğlenceli maçlar için 12 yedi. Avrupa’da beş evde maç 18 gol gördü, iki süper Lig maçları onların gelecek o büyük 14.

Beşiktaş hedef şu anda da utangaç değil. Evden Trabzonspor 4-3 uzakta Cumartesi günü tüm Yarışmalarda 11 oyunlar yenilmedi çizgi uzatmak için zaferle biten bu sekiz ile dövdüler.

Bu dönemde 24 gol attı ve net Türk Superliga üstünde kendilerini sekiz puan almış. Evden son beş onların dokuz gol attı ve üç kazandı.

Beşiktaş’ kampanyası Avrupa Şampiyonlar Ligi grubu 3. bitirmeleri, gruplar halinde üç günde bir kazanan ve bu maçlarda 13 gol toplam görmeye gördü. Hapoel toplama konusunda Olympiakos nakavt önce 5-2 kazanmış oldukları UEFA Avrupa Ligi, bir sığınakta Galatasaray ile bu kravat ayarlayın. De Şampiyonlar Ligi sarı eğilim devam etti, dört maçta üç gol atan en az üç gol görüyor.

Her iki takım da tüm ama Avrupa oyunlarından biri bu sezon gol altı toplam en az üç gol olması. Lyon da başka bir yüksek skor oyunu büyük olasılıkla burada duruyor tüm Yarışmalarda son 10 maçta onların her biri 2.5 gol üstü gördük. 2.5 Üzerinde Gol ve İki Takım için 10 / 11 3-1 galibiyet ile birlikte Lyon için beyin de doğru skor tahminleri için Puan destekliyorum.

Spor90.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir