Lyon 2 – 1 Beşiktaş maç özeti izle 14 Nisan 2017

Paylaş

Lyon 2 – 1 Beşiktaş maç özeti izle 14 Nisan 2017

Lyon 2 – 1 Beşiktaş stat kavgaları , sahaya indirler izle

Sahaya bazı destekçileri zorla tribünde çatışmalar Beşiktaş kazanmak bacak Lyon UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk erteledi.

Sorun oyuncular ısınmış gibi bir hedefi arkasında şiddet önce zeminin dışında polis müdahalesi istenir.

“Tribünden fırlatılan mermi ve havai fişek taraftarlar sahaya,” Lyon Tweet üzerine sığınmak gerekir.

Oyun Lyon ile geç 45 dakikada iki kez kapanış 10 dakika içinde 2-1 kazanmayı Puanlama başladı.

Yetkililer, yaklaşık 500 polis bildirildi Parc Olympique Lyonnais – çift normalden fazla miktarda görev ile Fikstür “yüksek risk” kategorisinde kabul etmişti.

Hayranları oyun yüzeyi tekme önce dökülen her iki takımın da sahaya sola geçip, Lyon Başkanı Jean Michel Aulas kalabalığa taraftarları sakinleştirmek için bir çaba.

Fanlar duruyor sol olarak polis sahada konularda kontrol etmeye çalıştı
Fanlar duruyor sol olarak polis sahada konularda kontrol etmeye çalıştı
Fransız ve Türk tarafları eninde sonunda ortaya çıkınca, oyuncuların her iki seti tüm stadyum turu, kısa sıcak-matkaplar kadar 20:50 BST kick-önüne çıkmadan önce taraftarları alkışladı.

Bir önceki turda Yunan tarafı Olympiakos karşı Beskitas’ Fikstür öncesi, her iki kulüp Uefa ile çalışmış ve kalabalık sorun önlemek amacıyla taraftar yasağı yürüme kararı aldı.

Uefa yarışmasında bu hafta üçüncü olay, Borussia Dortmund takım otobüsü ve Schalke taraftarları ve Madrid polisi arasında Çarşamba günü çıkan çatışmalar üzerine Salı günkü bombalı saldırının ardından.

Maç başladı ama anlar Stade Tolisso-ekolayzır 83 dakika, Jeremy Morel alanında boş bir net girmeleri İspanyol kaleci Fabri soydu sonra, eski Liverpool forveti Ryan Babel öncesinde Beşiktaş koydu.

Spor90.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir