İtalya 1 – 1 İspanya Maç Özeti İzle

Canlı Yorum: İtalya 1-1 İspanya – bu olduğu gibi
27 Haziran’da İtalya’ya karşı Konfederasyon Kupası sırasında İspanya’nın teknik direktörü Vicente del Bosque, 2013 © Getty Images
Matt Hukuku, Avrupa Futbol Editor
Kategori: Perşembe, Mart 24, 2016 18:45 İngiltere’de
Son Güncelleme: 21:40 İngiltere’de Perşembe, Mart 24, 2016
İyi akşamlar ve Udine, İtalya ve İspanya arasında uluslararası dostu Spor Mole canlı yorumların hoş geldiniz.

Bu İtalya Antonio Conte tarafı için de gündemde Almanya, İskoçya ve Finlandiya ile, Euro 2016 öncesinde karşı karşıya gelecek dört maçlarında ilkidir.

Bu arada İspanya, bu yaz Fransa’da kendi grup kampanyası açmadan önce Romanya, Bosna-Hersek, Kore Cumhuriyeti ve Gürcistan ile karşılaşacak.

İspanya Euro 2012 finalinde 4-0 zafer olmak üzere iki ülke arasındaki son üç uluslararası fikstür her kazandı.

spain
Sıralama: NewestOldest
Tüm 6.46pmEvening! İtalya dostu bir sihir nedir İspanya’yı hoşgeldin olarak Spor Mole canlı uluslararası kapsama Udine devam eder. Orada hiçbir puan ya da teklif bu gece ödüller, ama La Roja karşı son üç demirbaşlar kaybetti oyuncu Italya da intikam için çıkacak Euro 2016 öncesinde kendi yöneticileri etkilemek için bir şanstır. İşte iki Avrupa ülkeleri arasında eğlenceli bir oyun var!

6.49pmAs İki takım arasındaki son üç fikstür her muzaffer olmuştur İspanya, değindi. Bu çalışma Euro 2012 finalinde ve 0-0 berabere aşağıdaki 2013 Konfederasyon Kupası bir penaltı başarısında 4-0 galibiyet içerir. iki ülke Ben birkaç dakika içinde sizin için ekip haberlerim var olacaktır Mart 2014 yılında uluslararası bir dost bir araya İspanya da 1-0 zafer kaydedildi!

6.52pmOverall, İspanya ve İtalya 29 kez kapalı karşı karşıya kalmışlardır. Kalan 10 demirbaşlar seviyesini tamamladıktan ise İspanya, kendi adına, İtalya sekiz 11 galibiyet var. Ağustos 2011’den bu yana İtalya İspanya dayak ve bir dost oldu değil. Aslında, sen İtalya rekabetçi bir maç (2-1) İspanya yendi son kez bulmak için geri 1994 Dünya Kupası’na gitmek zorunda. La Roja İtalyanlar üzerinde kenar var.

6.55pmRight, fazla uzatmadan, götür-to-hız tüm önemli ekip haberleri size getirelim. Kim Antonio Conte ve Vicente del Bosque bu gece bakmak istiyorsun? en biz dışarı bulmak zorundadır edelim …

6:58
Soyunma odaları öncesinde #ITASPA Hazır! Kick-off bir saatin altında. pic.twitter.com/j72zi20Vpr

– İtalya (@azzurri) 24 Mart 2016

7.02pmTEAMS:
İTALYA: Buffon; Astori, Bonucci, Darmian; Giaccherini, Parolo, Motta, Florenzi; Eder, Pelle, Candreva

İSPANYA: De Gea; Juanfran, Pike, Ramos, Azpilicueta; San Jose, Fabregas, Thiago; Mata Aduriz, Morata

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir