Hollanda Fransa Maçı Canlı İzle

Paylaş

Hollanda Fransa Maçı Canlı İzle 25 Mart

Hollanda ‘dost Fransa’ya karşı Hollandalı Büyük Johan Cruyff hatırlamak için bir saygı duruşu için 14 dakika sonra duracaktır.

ünlü sayı 14 gömlek giydi eski Ajax ve Barcelona yıldızı Cruyff, Perşembe günü kanser yaşında 68 öldü.

Cuma günü dost durdurmak için karar eski kaptanı ve teknik direktörü ölümünden sonra Hollandalı futbol federasyonu (KNVB) tarafından açıklandı.

Hem Hollandalı ve Fransız ekipleri haraç siyah kolluk takacak.

Ayrıca Salı günü Belçika’da Brüksel bombalı saldırıların 34 kurbanları anısına kick-off öncesi bir dakikalık sessizlik olacak.

Bu hikaye ile ilgili daha fazla
Toplam Futbol gerçeğini yapılan adam
Neden Johan Cruyff önemi var?
Podcast: Cruyff – futbol değişti adam
Dinleyin: ‘Cruyff dönüş’ ilk kurbanı
Dinleyin: Futbol Cruyff haraç öder
Yılın Avrupa futbolcusu üç kez seçildi Cruyff, Hollandalı Batı Almanya’ya 2-1 kaybetti 1974 Dünya Kupası finalinde, ulaşmak yardımcı oldu.

O da 1971 Ajax ile arka arkaya üç Avrupa Kupası kazandı ve 1992 yılında ilk Avrupa Kupası zaferi Barcelona çalıştırmıştır.

Ölümünden açıklandıktan sonra “Kelimeler neredeyse bu büyük kaybı bulunabilir,” KNVB dedi.

Fransız dostu gölgesinde

Hollanda Teknik Direktörü Danny Blind en üst düzey futbolculuk kariyerini sonra Ajax patronu Cruyff tarafından başlatıldı.

Kör Salı günü Wembley’de Hollandalı ev sahibi Fransa ve İngiltere’ye karşı çift başlığı için çeşitli oyuncuların çekilmesi engel olmuştur.

Stoke City orta saha oyuncusu Ibrahim Afellay ve Sunderland defans Patrick van Aanholt yedek olarak bu hafta başlarında tıklandı sonra özelliği olabilir.

PSV Eindhoven çifti Davy Pröpper ve Jurgen Locadia Pazartesi günü çıkardı ve Arjen Robben, Daryl Janmaat, Erik Pieters ve Ron Vlaar ile birlikte kaçırmayın.

Van Aanholt iki yıldan fazla yılında ilk uluslararası görünüm yapabilirdiniz ise Afellay, orijinal kadrosuna sürpriz bir ihmal oldu.

Hollanda 2014 Dünya Kupası’nda yarı finalistler vardı, ama Euro 2016 için hak kazanmak için başarısız oldu.

Hollanda Fransa

Hollanda Fransa

Spor90.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir